
Форма для декоративного (штучного) каменю і плитки "Барселона"
320 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12002
+380 (93) 567-21-13
- +380 (63) 045-62-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форми для декоративного каменю "Барселона"
- Форма з ударостійкого АВС-пластика товщиною 1,5 мм, підходить для лиття гіпсу і цементно-піщаних розчинів.
- Комплект складається з 12 форм під плитку-цегла
- Розмір виробів 18,5*4,5 см. Товщина до 1 див.
- 1 м2 = 130 плиток.
- Підходять для домашнього лиття і бізнесу.
- Розраховані на більш 200 заливок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість одночасно виготовлених виробів | 12 шт. |
| Форми для виробництва | Штучного каменю |
| Призначення за матеріалом | Для гіпсу, Для бетону |
| Товщина каменю | Тонкий (менше 15 мм) |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каменю | АБС пластик |
| Форма поставки матеріалу | Комплект на 12 каменів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/комплект





