Топ продаж

Форма для виготовлення декоративного (штучний) каменю та плитки "Афіни"
320 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12001
+380 (93) 567-21-13
- +380 (63) 045-62-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форми для декоративного каменю "Афіни"
- Країна-виробник: Україна
- Форма з ударостійкого АБС-пластику завтовшки 1,5 мм, підходить для лиття гіпсу та цементно-піщаних розчинів.
- Комплект складається із 6 форм під плитку-цегла (4 цілі та 2 кутові половинки)
- Розмір виробів 32*10 см. Товщина до 1,5 см.
- 1,2 = 35 плиток.
- Підходять для домашнього лиття та бізнесу.
- Розраховані на понад 200 заливок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.55 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Стан | Новий |
| Форми для виробництва | Штучного каменю |
| Призначення за матеріалом | Для гіпсу, Для бетону |
| Товщина каменю | Середній (15-30 мм) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/комплект








