
Форма для 3d панелей "Parallels" 50*50 см (форма для 3д панелей з абс пластику)
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13407
+380 (93) 567-21-13
- +380 (63) 045-62-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для виготовлення 3Д панелей "Parallels"
Параметри форми:
|
Призначення і матеріал: |
Форма з ударостійкого АВС-пластика, підходить для лиття гіпсу, цементно-піщаних розчинів і інших сумішей з мінімальною адгезією до АБС пластику |
|
Площа і витрата гіпсу: |
Площа - 0.25 м2 Орієнтовний витрата гіпсу для панелей 50*50 см - 4-6 кг/шт. |
|
Розмір виробів: |
500*500 мм. Товщина до 20 мм. |
|
Пропорції гіпсу з водою: |
Гіпс Siltek Р-10 (М-15, М-16), 1 кг гіпсу на 0,7 л води. |
|
Вага комплекту: |
Вага комплекту форм 0,5 кг. |
|
Гарантія: |
Розраховані на 200-500 заливок |
Доставка і оплата:
- Доставка по Україні
- Доставка в усі країни світу
- Оплата при отриманні / на карту банку / безготівковий розрахунок / Western Union / Money Gram / SWIFT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Knauf |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Основні атрибути | |
| Структура поверхні | Глянцева |
| Тип | Форма для 3д панелей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴










