
Пластикова форма для 3Д панелей "Coral"
320 ₴/комплект
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13072
+380 (93) 567-21-13
- +380 (63) 045-62-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для виготовлення 3д панелей "Coral"
Параметри форми
- Розмір 34*16 см.
- У комплекті 3 форми.
- Вага форми 0,4 кг.

- Зроблені з ударостійкого АБС-пластику.
- Розраховані на 200 заливок і понад
- Рекомендований гіпс для лиття — Г-10 (Г-15, Г-16), 2 кг на 1 л води.
- Підходять для домашнього лиття та бізнесу.
- Всі рекомендації з виготовлення панелей дивіться в розділі "Інструкції"
Параметри готової панелі
- Розмір 34*16 см 3 штуки.

- Товщина виробу 19 мм.
- Орієнтовна витрата гіпсу для 50*50 панелей — 4-6 кг/шт.
- Приблизна собівартість готової панелі — 14-20 грн/шт.
Доставка та оплата
- Доставка по Україні Новою Пошкою або Ін Тайм.
- Оплата у разі отримання або на карту Приватбанка.
- Мінімальне замовлення форм для 3d-панелей — 1 шт.
- Доставка в інші країни Укріпкою Авіа на повній передоплаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.55 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Стан | Новий |
| Форма за ступенем розбірності | Нерозбірна |
| Кількість одночасно виготовлених виробів | 1 шт. |
| Призначення за матеріалом | Для гіпсу |
| Товщина каменю | Середній (15-30 мм) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Форми для виробництва | 3d панелей |
| Площа, що покривається пачкою | 0.25 |
| Особливості панелі | 3D-рельєф |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/комплект








