
Пластикова форма для 3D панелей "Туман"
320 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13034
+380 (93) 567-21-13
- +380 (63) 045-62-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для виготовлення 3д панелей "Туман"
Параметри форми
- Розмір 50*50 см.
- Вага форми 0,55 кг.
- Зроблені з ударостійкого АБС-пластику
- Розраховані на 200-500 заливок
- Рекомендований гіпс для лиття — Г-10 (Г-15, Г-16), 2 кг на 1 л води.
- Підходять для домашнього лиття та бізнесу.
- Всі рекомендації з виготовлення панелей дивіться в розділі "Інструкції"
Параметри готової панелі
- Розмір 50*50 см.
- Товщина виробу — 1,5-2 см.
- Площа — 0.25 м2
- Орієнтовна витрата гіпсу для 50*50 панелей — 4-6 кг/шт.
- Приблизна собівартість готової панелі — 14-20 грн/шт.
Доставка та оплата
- Доставка по Україні Новою Пошкою або Ін Тайм.
- Оплата у разі отримання або на карту Приватбанка.
- Мінімальне замовлення форм для 3d-панелей — 1 шт.
- Доставка в інші країни Укріпкою Авіа на повній передоплаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.55 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Стан | Новий |
| Форма за ступенем розбірності | Нерозбірна |
| Кількість одночасно виготовлених виробів | 1 шт. |
| Призначення за матеріалом | Для гіпсу |
| Товщина каменю | Середній (15-30 мм) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Форми для виробництва | 3d панелей |
| Площа, що покривається пачкою | 0.25 |
| Особливості панелі | 3D-рельєф |
| Основні атрибути | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴








